خرید آپارتمان نوساز در ترکیه با Tolerance Homes
پیدا شد 303 پیشنهاد
مرتب سازی بر اساس:
ID: 24400
از 78.000 €
تضمین بهترین قیمت
بهترین سرمایه گذاری
نزدیک دریا
کمسیون 0%
1+1
55 m2
78.000 €
2+1
110 m2
130.000 €
- استخر روباز، تناسب اندام
- اتاق بخار
- طراحی مدرن،
- پیش پرداخت 40% اقساط تا پایان ساخت
- ناحیه
- آلانیا, ماحموتلار
- فاصله تا دریا
- 900.0 متر
- استخر
- روباز
موجود8
ID: 26704
از 206.500 €
1 سال اقساط
تضمین بهترین قیمت
بهترین سرمایه گذاری
برای اجازه اقامت
مناسب شهروندی
2+1
82 m2
206.500 €
3+1
105 m2
258.500 €
- پیش پرداخت ۵۰٪، اقساط تا یک سال
- فاصله تا دریا
- 6.1 کیلومتر
موجود3
ID: 24401
از 100.000 €
تضمین بهترین قیمت
بهترین سرمایه گذاری
منظره دریا
نزدیک دریا
1+1
54 m2
100.000 €
-
54 m2
125.000 €
- استخر روباز، تناسب اندام، سونا
- زمین بازی کودکان، تنیس روی میز
- آلاچیق با منطقه باربیکیو
- پیش پرداخت 40% اقساط تا پایان ساخت
2+1
79 m2
140.000 €
3+1
145 m2
225.000 €
- ناحیه
- آلانیا, ماحموتلار
- فاصله تا دریا
- 350.0 متر
- استخر
- روباز
موجود19
تضمین بهترین قیمت
بهترین سرمایه گذاری
برای اجازه اقامت
آماده تحویل
2+1
100 m2
198.500 €
- طراحی منحصر بفرد، طرح های مختلف،
- گرمایش گاز با پکیج و رادیاتورها نصب شده
- منطقه مناسب، نزدیک به مدارس، فروشگاه ها، کافه ها و پارک ها
- ناحیه
- آنتالیا, موراتپاشا
تضمین بهترین قیمت
بهترین سرمایه گذاری
منظره دریا
نزدیک دریا
1+1
55 m2
100.000 €
2+1
120 m2
180.000 €
- استخر، تناسب اندام، سونا
- پیش پرداخت 40%
- منطقه معتبر
- طراحی مدرن، کیفیت بالا
- ناحیه
- آلانیا, ماحموتلار
- فاصله تا دریا
- 350.0 متر
- استخر
- روباز
موجود10
پیشنهاد داغ
بهترین سرمایه گذاری
آماده تحویل
نزدیک دریا
1+1
55 m2
55.000 €
- استخر، زمین بازی کودکان، پارکینگ باز، ژنراتور
- چیدمان راحت و طراحی مدرن
- فقط ششصد متر از دریا
- ناحیه
- مرسین, اردملی, توموک
- فاصله تا دریا
- 600.0 متر
- استخر
- روباز
موجود2
ID: 26708
از 191.500 €
تضمین بهترین قیمت
بهترین سرمایه گذاری
برای اجازه اقامت
مناسب شهروندی
2+1
70 m2
191.500 €
3+1
132 m2
369.500 €
- امکان دریافت شهروندی ترکیه
- اجاره تضمینی برای آپارتمانها 2+1
- پذیرش و خدمات نگهبانی
- نگهبانی ۲۴ ساعته
- منطقه باغ
- زمین بازی کودکان و آلاچیق
- ناحیه
- استانبول, بیاوغلو
- فاصله تا دریا
- 285.0 متر
موجود3
تضمین بهترین قیمت
آماده تحویل
گارانتی درآمد اجاره
از سازنده
1+1
45 m2
80.000 €
- پیش پرداخت 50٪
- 2 استخر روباز ، سونا ، تناسب اندام ، حمام ترکی ، استخر سرپوشیده
- نزدیک فرودگاه و مراکز خرید
- شاتل به مرکز شهر و ساحل
- ناحیه
- آنتالیا, کپز
- فاصله تا دریا
- 5.0 کیلومتر
- استخر
- روباز, سر پوشیده